Často mi píšete, jak máte rádi citáty na mém Instastories a že se v nich kolikrát přesně najdete. Ty citáty většinou vymýšlím sama, ale na některé jen tak natrefím a také se potom divím, jak skvěle dokážou vystihnout mojí životní situaci. Pár z nich bych dokonce mohla použít jako takové svoje životní moto – třeba ,,proč si to dělat jednoduché, když to jde i složitě”.

Totiž jestli jsem v něčem opravdu dobrá, tak ve vytváření si problémů – jen co se jeden problém vyřeší, hned si vymyslím něco nového. Například jsem celý poslední měsíc strávila učením jen proto, abych nakonec den před zkouškou zjistila, že se učím z úplně špatné učebnice. Přesto jsem ale zkoušku nějakým záhadným způsobem zvládla, a tak bych si konečně mohla začít užívat pomalu se blížícího léta. Nebyla bych to ale já, kdybych si nevytvořila další, téměř neřešitelný problém – pro jaké lívance se rozhodnout?

Lívance patří mezi mé nejoblíbenější snídaně odjakživa, a proto když jsem přešla na veganství, bála jsem se, že se jich budu muset vzdát. Teď ale naopak nevím, které si udělat jako první! Naštěstí jsou tu ale tyhle čokoládové lívance, které jsou odpovědí na jakoukoliv otázku.

chocolate-pancake

Chcete něco jednoduchého a rychlého? Čokoládové lívance!

Chcete něco výživného a zdravého? Čokoládové lívance!

Chcete něco sladkého, nadýchaného…něco, co vám rozlije štěstí do každičké části vašeho těla? Tak tady máte recept!

INGREDIENCE:

 • 1 odměrka čokoládového proteinu
 • 4 polévkové lžíce ovesných vloček
 • 1 polévková lžíce raw kakaového prášku
 • 1 čajová lžička kypřícího prášku
 • 1 hrnek mandlového mléka
 • 1 banán

Všechny ingredience dáme do mixéru a důkladně promixujeme.

Vzniklou směs necháme chvíli odstát a poté lívanečky opékáme z každé strany přibližně 3 min.

Na závěr už jen dozdobíme a můžeme podávat!


I’ve received many messages saying how much you love the quotes I share on my Instagram and that you often find yourself in those words. I create most of the quotes by myself but some of them I just come across and then I’m literally impressed how accurate they are. In fact, some of them could serve as my life motto – for example ,,why choose the simple way when you can choose the difficult one”.

There’s one thing I am honestly good at – creating problems. Actually, once the problem is solved I create another one. So basically, I spent whole month studying just in order to realize I was learning something completely different two days before the exam. However, surprisingly I passed so I could be enjoying these lovely summer days. But it wouldn’t be me if I didn’t create another problem – what kind of pancakes should I choose?

Pancakes have been always my favourite kind of breakfast so when I went vegan, I was scared I would have to give up on them. But now I actually don’t know which flavour to try first! Fortunately there are chocolate pancakes which answer all the questions.

chocolate-pancake

Do you want something quick and easy? Chocolate pancakes!

Do you want something healthy and nourishing? Chocolate pancakes! 

Do you want something sweet, fluffy…something that spreads the joy all over your body? Here is the recipe!

INGREDIENTS:

 • 1 scoop of chocolate protein powder
 • 4 tablespoons of oats
 • 1 tablespoon of raw cacao powder
 • 1 teaspoon of baking powder
 • 1 cup of coconut milk
 • 1 banana

Add all the ingredients into a blender and blend them together.

Let this mixture sit for a while and then cook the pancakes for around 3 minutes from both sides.

Finally add your toppings and serve!