Schválně by mě zajímalo, jestli jste spíš spontánní typ nebo jestli naopak všechno pečlivě promýšlíte? Já bych sice ráda řekla, že se neohroženě pouštím do nových dobrodružství, ale ve skutečnosti jsem člověk, který zrovna nemusí změny. Jenže i když mám svou pohodlnou zónu ráda a představa změny je pro mě často strašidelná, je tu jedna věc, která je ještě strašidelnější – představa, že za půl roku budu pořád na tom samém místěZměna totiž nemusí být nutně špatná a někdy dokonce vede ke krásným věcem – léto je toho důkazem!

V životě jsou určité věci, jako například počasí, které nemůžeme ovlivnit a musíme je přijmout tak, jak jsou. Pro mě je sice léto příjemnou změnou, ale rozhodně to tak nemusí vnímat každý. Proto jsou v životě také věci, které závisí jen na nás. Jste nespokojení s tím, kde pracujete, co děláte nebo dokonce jak vypadáte? Tak seberte všechny síly a jednoduše udělejte změnu – vždyť i lívance to zvládly! Ještě minulý týden byly kulaté a dnes?

Dnes mají vysekané břišní svaly!

VANILLA PROTEIN WAFFLES

Kromě svého tvaru si změnily i jméno a začaly si říkat waffle. Také změnily svou příchuť a už nejsou čokoládové, ale vanilkovo – skořicové, díky čemuž připomínají staročeské trdlo. Co se ale nezměnilo, je to, že jsou jednoduché a rychlé na přípravu, a přesto jsou zdravé a výživné, jelikož obsahují všechny 3 zástupce makronutrientů.

VANILLA PROTEIN WAFFLES

Chcete návod na to, jak se dostat do tak skvělé formy, jako mají waffle? Tak tady máte recept!

INGREDIENCE:

 • 1 odměrka vanilkového proteinu
 • 1 polévková lžíce kokosové mouky
 • 2 čajové lžičky skořice
 • 1/2 čajové lžičky kypřícího prášku
 • 1 banán
 • 1 polévková lžíce mletého lněného semínka + 3 polévkové lžíce vody
 • Kokosový olej

Nejdříve si připravíme lněné vajíčko – lněné semínko smícháme s vodou a necháme chvíli odstát.

Všechny ingredience dáme do mixéru a mixujeme do požadované konzistence (konzistence by měla být tužší).

Wafflovač potřeme kokosovým olejem a směs na něj rovnoměrně rozprostřeme. Waffle necháme péct přibližně 1 min (záleží na typu wafflovače), poté dozdobíme (nejlépe jahodami) a můžeme podávat!


Are you a spontaneous kind of person or do you carefully think about all your decisions? I’d love to say that I am open to new adventure but in reality, I am not a great fan of changes. However, even though I like my comfort zone and the change usually scares me, there’s one thing that scares me even more – the vision of being on the exact same place one year from now. In fact, the change is not always a bad thing and sometimes it leads to wonderful things – and the summer is the proof!

There are certain things in life we can’t influence (weather included) so we have to accept them as they are. The summer is a positive change for me but definitely not everyone would agree. Because of that there are also things we have only in our hands. Are you unhappy with your work, hobbies or even appearance? So show off your strength and simply make a change – just take a look at pancakes! Last week they used to be fluffy and now?

Now they are having abs!

Besides the shape they changed their name as well and now they are calling themselves waffles. They also changed their flavour from chocolate to vanilla/cinnamon. But what remained the same is that their preparation is quick and easy while they are healthy and nourishing as they contain all 3 macronutrients.

Would you like to know how to get in such a nice shape as the waffles have? Here is the recipe!

INGREDIENTS:

 • 1 scoop vanilla protein powder
 • 1 tablespoon of coconut flour
 • 2 teaspoons of cinnamon
 • 1/2 teaspoon of baking powder
 • 1 banana
 • 1 tablespoon of ground flax seeds + 3 tablespoons of water
 • coconut oil

Start by making the flax egg – combine the flax seeds with the water and set aside.

Add all the ingredients into a blender and blend until required consistency.

Grease the waffle iron with a little bit of coconut oil and spread the mixture all over.

Let the waffles bake for about 1 minute (depending on the waffle iron), then add your toppings (ideally strawberries) and serve!