Znáte takové ty fotky superfit lidí, kteří sice právě docvičili, ale vypadají naprosto dokonale, smějou se a ještě v ruce drží zelené smoothie? Jak to dělají? Já když docvičím, tak jsem celá rudá, vlasy mám přilepené na hlavě a to poslední, co se mi chce, je smát. Ale také nemám to smoothie. To bude ono! Pokud chci být #superfit, musím začít pít zelená smoothie!

Jenže, je tu problém – já a zelená smoothie si moc nerozumíme. Nechápejte to špatně, zeleninu miluju, ale když vidím zelené pití, vybaví se mi ječmen a ten mi upřímně stačí jednou denně. A tak jsem trochu podváděla a vytvořila smoothie, které je sice zelené a nabité zdravím, ale zároveň je husté a hlavně perfektně sladké.

Jestli se vám pořád ještě do přípravy moc nechce, tak už vám řeknu jen jediné

 DO IT FOR THE INSTAGRAM PHOTO !!

INGREDIENCE:

– 150 ml kokosové vody

– 1 banán

– 1/4 avokáda

– Hrst špenátu

– 1 polévková lžíce čokoládového proteinu

– 1 polévková lžíce Yoursuperfoods SUPER GREEN mixu (Mixy superpotravin Yoursuperfoods seženete na rawlife.cz a po zadání kódu Terezasdiary obdržíte slevu 10% na celý nákup!)


Have you seen those photos of superfit people who just finished exercising but still look incredible, smile and hold green smoothie in their hands? How are they doing this? When I finish with exercising I’m always sweaty, my hair is sticked to my head and the last thing I’m able to do is smile. But I don’t have the green smoothie as well. This is it! If I want to be #superfit I have to start drinking green smoothies!

But there’s another thing – I don’t have a very good relationship with green smoothies. Don’t get me wrong, I love veggies, but when I see a green drink I immediately think of young barley. And one serving a day is enough for me to be honest. So I cheated a bit and although I created a smoothie that is green and full of nutrients it is creamy and perfectly sweet as well.

If you still aren’t convinced to make it, my last words for you are

DO IT FOR THE INSTAGRAM PHOTO !!

INGREDIENTS:

– 150 ml of coconut water

– 1 banana

– 1/4 of avocado

– Handful of spinach

– 1 tablespoon of chocolate protein powder

– 1 tablespoon of Yoursuperfoods SUPER GREEN mix