Jsou dny, kdy vám k životu stačí zelené smoothie. Ale pak jsou také dny, kdy život vyžaduje extrasladkousuperprasárnu. Jako třeba 1. září.

Nemyslete si, že bych se tak hroutila ze školy. Nene, je v tom něco daleko, daleko horšího. Autoškola. Jsem asi vážně to největší trdlo na světě, ale už jsem dvakrát neudělala závěrečné zkoušky. Přiznávám, že první zkouška byla taková…rozpačitá. Ale tentokrát jsem se vážně snažila úplně maximálně – koukala jsem do zrcátek, dávala směrovky, pouštěla chodce na přechodech… no prostě všechno, co komisaři chtějí vidět. Když potom najednou jsem měla odbočit doleva. Svítila mi zelená šipka, ale ještě jsem radši koukla do levého zrcátka. No a tam jela tramvaj! Ta osudová tramvaj, které jsem dala přednost a díky které jsem opět neprospěla.

Celou cestu domů jsem probrečela a chtěla být sama. Sama se svou extrasladkousuperprasárnou.

Ale ne, nelekejte se. Tohle smoothie je totiž sice extra sladké a chutná jako superprasárna, ale je vlastně superzdravé plné bílkovin! Kombinace kakaa a burákového másla je úplně bombová a mojí depresivní náladu vážně zlepšila.

Takže pokud máte starosti, depresi nebo vás něco trápí, udělejte si tohle smoothie a poznáte, jak je život vlastně krásný.

INGREDIENCE:

– 200 ml neslazeného mandlového mléka

– 2 zmražené banány

– 1/2 odměrky čokoládového proteinu

– 1/2 odměrky vanilkového proteinu

– 1 polévková lžíce Yoursuperfoods chocolate lover mixu  (mix seženete na rawlife.cz a po zadání kódu Terezasdiary obdržíte slevu 10% na celý nákup!)

– 1 polévková lžíce arašídového másla


There are days when you just sip on green smoothies. But then there are days when life requires extrasweetsupercheatmeal. Like 1st of September.

Don´t be fooled it´s not because of school. It is because of something way worse. My driving course. I have already failed my driving exams twice. I must admit that the first exam was quite… constrained. But this time I really tried to do my best – I was looking into wing mirrors, used turn signals, was careful about pedestrians… literally everything commissars want to see. But then I had to digress into left. Green arrow was shining but I looked into left wing mirror to re-assure myself that I can go. And there I saw a tram! That fatal tram I let go. And so I failed again.

I was crying whole way home and wanted to be alone. Alone with my extrasweetsupercheatmeal.

Don´t freak out. This smoothie is extra sweet and tastes like supercheatmeal but in fact it is superhealthy and full of protein! The combination of cacao and peanut butter is simply amazing and it improved my mood a lot.

So if you are worried, in depression or sad about something, make this smoothie and you´ll see how amazing life is.

INGREDIENTS:

– 200 ml of unsweetened almond milk

– 2 frozen bananas

– 1/2 scoop of chocolate protein powder

– 1/2 scoop of vanilla protein powder

– 1 tablespoon of Yoursuperfoods chocolate lover mix (you can buy the mix on rawlife.cz and get 10% discount by entering code Terezasdiary!)

– 1 tablespoon of peanut butter