Já jsem tak šťastná, že už je tady skoro léto. Je sice pravda, že se dá na každém ročním období najít něco pěkného, ale buďme k sobě upřímní – přes léto je ten život prostě lepší. Dny jsou delší, kůže tmavší, lidé veselejší a svět pozitivnější. I já sama bývám nabitá spoustou pozitivní energie a nejradši bych pořád někde cestovala a objevovala ten náš záhadný svět. Jenže je tu jeden problém – musela bych kupovat dvě letenky.

Jednu pro mě a jednu pro mé milované čokoládovo/kokosové proteinové kuličky.

Jsou dva způsoby, jak získat moje srdce – dejte mi čokoládovo/kokosovou proteinovou kuličku x buďte čokoládovo/kokosová proteinová kulička. Ne teď vážně, čokoládovo/kokosové proteinové kuličky jsou můj nejoblíbenější recept a nejradši bych nejedla nic jiného. Jenže to by ani na blogu nebylo nic jiného a já vám toho chci předat co nejvíc – třeba křupavé tousty s tou nejkrémovější čokoládovou pomazánkou.

PROTEIN CHOCOLATE SPREAD

Možná jste čekali, že vám předám nějaká životní moudra, motivační článek nebo alespoň pořádný recept, ale byl by hřích nepodělit se s vámi o tuhle slastPříprava je sice extrémně rychlá a jednoduchá, ale chuť je naprosto neodolatelná. Opečené tousty jsou perfektně křupavé a pomalu se na nich roztéká slaďoučká čokoládová pomazánka, která je vyrobená jen ze tří ingrediencí. Navíc je zdravá a plná bílkovin, proto tahle svačina není jen skvělý dezert, ale také výživné potréninkové jídlo.

A jelikož bych vám chtěla předat víc, než jen moje nudné vychvalování – tady máte recept!

INGREDIENCE:

  • 2 polévkové lžíce čokoládového PB2 (s kódem “TEREZAS5” získáte slevu 5%)
  • 1 polévková lžíce rostlinného čokoládového proteinu
  • 1 polévková lžíce raw kakaového prášku
  • + voda

Všechny ingredience dáme do hrnku, přilijeme vodu a promícháme do požadované konzistence. Poté rovnou podáváme s čímkoliv, co máme rádi!


I am so happy that the summer is almost there. It’s true that there’s something positive on every season but let’s be honest – life gets better in the summer. The days are longer, skin is darker, people are happier and the world is more positive. I am also so full of positive energy that all I’d love to do is to travel and explore our wonderful world. But there’s one problem – I’d have to buy two tickets.

One for me and one for my favourite coconut/chocolate protein bites.

There are two ways how to win my heart – give me the coconut/chocolate protein bite or be the coconut/chocolate protein bite. No I mean seriously, coconut/chocolate protein bites are my favourite recipe and I’d be perfectly happy with eating just them for the rest of my life. But what would I upload? I’d love to share with you as much as I can – for example crispy toasts with the creamiest chocolate spread.

PROTEIN CHOCOLATE SPREAD

You probably expected that I’d like to share with you some deep thoughts, motivational post or at least a serious recipe but guys, it would be a sin not to share this meal. Even though the preparation is extremely quick and easythe taste is unforgettable. Toasts are perfectly crispy and the sweet chocolate spread is melting all over them. Moreover, the spread is made out of 3 ingredients and it’s healthy & full of protein so it serves as a perfect post workout meal as well!

I’d like to share with you more than just words – so here is the recipe!

INGREDIENTS:

  • 2 tablespoons of chocolate PB2
  • 1 tablespoon of plant based chocolate protein powder
  • 1 tablespoon of raw cacao powder
  • + water

Add all the ingredients into a mug, pour in the water and whisk until required consistency. Then serve with whatever you like!