Dlouho tady nebyl žádný beauty článek a je lepší způsob, jak to napravit, než představením velikonoční kolekce mého milovaného LUSH?

První produkt, který jsem vyzkoušela, byla koupelová bomba CHICK’N’MIX. Skládá se ze dvou částí – velké vajíčko má v sobě ještě jedno menší. Kromě toho, že mi to přijde naprosto supercute je to také vážně praktické – bombu totiž můžete použít hned dvakrát.

Druhá bomba, kterou jsem vyzkoušela, byla tohle zlaté vajíčko. To mi ale nevyhovovalo, jelikož zanechává na těle třpytky, což nemám ráda.

Dalším produktem do koupele je sprchový gel WASH BEHIND YOUR EARS. Zajímavé je, že je oranžový – proto jestli nechcete vypadat jako chodící batáta (i když, kdo by nechtěl batátu v životní velikosti?!), stačí malé množství. V rozumné míře ale kůži dodá krásně zdravou, zářivou barvu.

Druhý sprchový gel, PLUM RAIN, je zase fialový. Vyhovuje mi víc, než ten předchozí, jelikož kůži nijak neobarví, a přitom je neskutečně příjemný a nádherně voní.

A to nejlepší nakonec. Holky, LUSH přišel s tím, na co jsme celý život čekali.

Scrub na rty.

Který je čokoládový.

A dá se jíst.

Myslím, že už není potřeba říkat víc, že?


There hasn’t been any beauty post for so long and I think it’s time to change that. Can you think of a better way than with the LUSH Easter collection review?

The first product I’ve tried was this CHICK’N’MIX bath bomb. It has two parts – the big egg has a smaller one inside. Except the fact that I find it supercute it’s also pretty practical – the bomb can be used twice.

The second bomb I’ve tried was this golden egg. I didn’t like as much as the previous one because it leaves your skin sparkling.

Next product is shower gel WASH BEHIND YOUR EARS. It’s interesting that it’s actually orange – so if you don’t want to look like a giant sweet potato (well actually, who wouldn’t want a human-sized sweet potato?!) use just a small amount. In fact the reasonable amount leaves your skin looking healthy and shiny.

The second shower gel, PLUM RAIN, is purple. I like it more than the previous one as it doesn’t colour your skin while it’s so nice and smells perfectly.

And moving on to the best part. Girls, LUSH invented what we all have been waiting for our whole life.

Lip scrub.

With chocolate flavour.

That can be eaten.

I think I don’t have to say anything more, do I?

Napsat komentář