Písnička: Lana Del Rey – Love

Už jste si mohli všimnout, že nemám zrovna vyhraněný hudební styl a že si spíš vždycky oblíbím nějakého interpreta, kterého potom poslouchám pořád dokola. Ani v srpnu tomu nebylo jinak a tentokrát jsem se zamilovala do Lany Del Rey natolik, že jsem si celý měsíc pouštěla všechna její alba. A nejčastěji písničku Love!

Beauty: Meruňkový olej lisovaný za studena Manufaktura

Tenhle meruňkový olej z Manufaktury jsem objevila díky mamce a stal se snad mým nejoblíbenějším beauty produktem vůbec. Začala jsem ho používat na dovolené a po celodenním opalování mi kůži krásně vyživil a zanechal ji zářivou a zdravě vypadající. Také je veganský a bio, ale úplně nejlepší je na něm ta božská vůně!

Oblečení/doplňky: MyProtein original zkrácená mikina

Vím, že je tady poslední dobou oblečení MyProtein téměř pokaždé, ale já si prostě nedokážu pomoc! V srpnu jsem si opět objednala pár nových věcí, a dokonce jsem díky slevám ušetřila spoustu peněz – například podzimní bunda byla zlevněná o 1000 Kč! Z celé objednávky jsem si ale nejvíc zamilovala mikču, která je neuvěřitelně pohodlná, volnější, ale zkrácená a hlavně má úplně nádhernou barvu!

Recept: Snickers zmrzlina

Přesně si pamatuju, jak jsem na gymplu vždycky nedočkavě čekala, až zazvoní a potom jsem co nejrychleji sprintovala do školního bufetu pro Snickers! Opravdu to bývala moje nejoblíbenější sladkost, a proto jsem v srpnu vymyslela recept, na který vaše chuťové buňky už určitě nedočkavě čekají – Snickers zmrzlinu! 

Food tip: Aktualizovaný seznam oblíbených produktů

V srpnu jsem si oblíbila spoustu nových produktů a opravdu nedokážu vybrat jen jeden nejlepší. Proto koukněte na Aktin.cz/Terezas , kde je všechny najdete hezky popsané v mém aktualizovaném seznamu oblíbených produktů!

Pití: Kokosový nápoj s kakaem z Natu.cz

Víte, co jsem v dětství opravdu zbožňovala? Taková ta čokoládová mlíčka Kravík! Právě proto jsem byla nadšená, když jsem na www.natu.cz objevila tenhle kokosový nápoj s kakaem – je totiž úplně stejně čokoládový, krémový i hutný! Upekla jsem si k němu ještě domácí sušenky a byla to naprosto perfektní zdravá, ale zároveň slaďoučká odměna – a myslím, že to si na začátku školního roku zasloužíte také, ne? Tak koukněte na www.natu.cz a nezapomeňte, že máte s kódem TEREZASDIARY slevu!

Cvik: Hanumanasana

Stejně, jako v červenci, i v srpnu byl můj nejoblíbenější cvik jógová pozice, avšak tentokrát opavdu speciální – poprvé se mi totiž povedlo udělat hanumanasanu, neboli provaz! A nejradši bych ho teď dělala pořád. Ani nedokážu popsat ten pocit, když se po tolika letech snažení konečně dotknu země! 

Fitness tip: 7 ZMĚN ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU, CO MŮŽETE UDĚLAT ROVNOU DNES

Svým životním stylem budeme žít až do konce života a jestli by jeho součástí byly výčitky, zákazy nebo omezování…byl by opravdu zdravý? Myslím si, že je stejně jako ve všem ostatním nejdůležitější rovnováha a že zdravý životní styl rozhodně neznamená žádné dlouhodobě neudržitelné extrémy. Právě proto jsem pro vás sepsala článek s názvem “7 ZMĚN ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU, CO MŮŽETE UDĚLAT ROVNOU DNES”, který najdete na blogu natu.cz.

Instagram účet: @vegan_sarcasm

Často se mě ptáte, jak reaguji na narážky na veganství nebo jestli se kvůli nim trápím. Upřímně? Už je ani trochu neřeším, a dokonce jsem začala sledovat profil @vegan_sarcasm na kterém je spousta sarkastických vtipů o veganech. A šíleně mě baví! 

Zážitek: dovolená v Lido Di Jesolo

Největším srpnovým zážitkem pro mě byla rozhodně naše rodinná dovolená v Lido Di Jesolo, jelikož jsem si jí užila nejvíc za posledních pár let – právě proto jsem o ní sepsala samostatný článek, který najdete zde.


Song: Lana Del Rey – Love

You might have noticed that I’m not into a specific kind of music while I usually fall in love with one singer that I listen to all over again. It wasn’t different in August and I actually became so obsessed with Lana Del Rey that I’ve been listening to all of her albums for a whole month. And mostly the song called love!

Clothes/ Accessories: MyProtein original hoodie

I know that MyProtein clothes is there almost every time but I just can’t help myself! In August I ordered some new stuff as well and I actually saved a lot of money because of the sales! However, the thing I love the most is the hoodie, which is incredibly comfy and has a lovely color

Recipe: Snickers ice cream

I remember how I was always desperately waiting for the end of the lesson and how I would literally sprint into our school buffet in order to buy Snickers! It was honestly the favourite snack of mine so in August I created a recipe for which your taste buds are definitely desperately waiting  – Snickers ice cream!

Exercise: Hanumanasana

As in July, my favourite August exercise was a yoga pose but actually a special one this time – I managed to do a hanumanasana for the very first time! And now I’d do it over and over again. I can’t even describe the feeling when after all those years of trying I finally reach the ground! 

Instagram account: @vegan_sarcasm

I’ve been getting many questions how I react to hate comments on veganism and whether I’m sad about them. Honestly? I don’t care about them at all and I actually started following the account @vegan_sarcasm which is full of sarcastic jokes about vegans. And I just love it! 

Napsat komentář