Písnička: Lauren Daigle – You Say 

Tentokrát jsem dlouho přemýšlela, jakou písničku vybrat jako tu nejoblíbenější. V červenci jsem si jich totiž zamilovala hned několik a každá z nich by si tu zasloužila být! Nakonec jsem se ale rozhodla pro písničku You Say, a to hlavně kvůli jejímu krásnému textu. 

Beauty: Tmavá barva vlasů

Miluju sluníčko, a proto přes léto trávím celé dny venku. Má to ale jednu nevýhodu – vždycky se mi zbarví vlasy do podivné zářivě žlutooranžové barvy. Právě proto jsem se začátkem července rozhodla pro celkem radikální změnu a nechala jsem se obarvit na tmavě hnědou. A jsem z toho úplně nadšená!

Oblečení/ doplňky: MyProtein Energy kraťasy Karmínové

Už v červnových oblíbencích jsem vám říkala, že mám slabost pro sportovní oblečení MyProtein a ani v červenci tomu nebylo jinak. Opět jsem neodolala a pár nových kousků jsem si objednala, přičemž nejvíc nadšená jsem z těchto Energy kraťasů. Mají opravdu příjemný materiál a hlavně mě baví jejich zářivě karmínová barva – vlastně jsou to moje první kraťasy, které nejsou černé!

Recept: Krémový arašídový cheesecake

Profil @vegansky_denicek jsem založila teprve nedávno a už má přes neuvěřitelných 5000 sledujících! Vůbec nevím, jak vám za to dostatečně poděkovat. Abych se vám ale přeci jen alespoň maličko odvděčila, nahrála jsem pro vás v červenci na @vegansky_denicek recept, který se mi minulý měsíc povedl rozhodně nejvíc – nadýchaný krémový arašídový cheesecake

Pití: Skleněná lahev v šedém termo obalu NATU

V červenci jsem si neoblíbila žádné nové pití, ale zamilovala jsem se do skleněné láhve z Natu. Díky termo obalu totiž udrží nápoj studený i teplý a navíc vypadá opravdu stylově. Zároveň můžu potvrdit, že se pitný režim hned dodržuje líp, proto jestli s ním máte problém a sháníte nějakou pěknou eko láhev, klikněte sem a nezapomeňte, že máte s kódem TEREZASDIARY slevu!

Food tip: Recenze veganských cereálií

Recenze jsou jedny z mých nejoblíbenějšich článků, a proto už na blogu najdete například recenzi ořechových másel, proteinových tyčinek nebo veganských čokolád. V červenci jsem pro vás ale konečně sepsala recenzi, o kterou jste mě žádali už pěkně dlouho – RECENZI VEGANSKÝCH CEREÁLIÍ! Najdete v ní tip na mojí nejoblíbenější granolu, ale také důvod, proč jsem cereáliím s velkým nápisem FITNESS dala jen 25% – proto jestli jste jí zatím nečetli, rychle klikněte sem.

Cvik: Tripod Headstand from Wide-legged Forward Fold

Jóga zdaleka není jen o tom, jak jste ohební nebo jak dlouho vydržíte ve stoji na hlavě, ale přesto je opravdu příjemné vidět pokroky a zvládnout věci, o kterých se vám před pár měsíci ani nesnilo. Doteď si pamatuji ty ošklivé pády, když jsem se loni na dovolené pokoušela o Tripod headstand. Úplně poprvé se mi povedl až v listopadu, ale zdaleka jsem si v této pozici ještě nebyla jistá. Teď ovšem můžu neskromně říct, že už mi Tripod headstand nedělá problém a minulý měsíc jsem se dokonce zamilovala do Tripod Headstand from Wide-legged Forward Fold – schválně si pusťte tohle video a vyzkoušejte to také!

Fitness tip: Jak začít s jógou

Určitě už jste si všimli, že jsem se do jógy úplně zamilovala. Upřímně bych doporučovala každému s ní začít, jelikož skvěle protáhne & posílí tělo a navíc zklidní mysl. Právě proto jsem v červenci sepsala článek “Jak začít s jógou”, který najdete na blogu natu.cz. 

Instagram účet: @terihodanova

Je zakladatelkou projektů @selflove_eu & @GirlsToGirls_eu, autorkou článků @vogueczechoslovakia, blogerkou roku 2014 a také jednou z našich nejznámějších Youtuberek. Přesto je ale pro mě @terihodanova velkou inspirací hlavně kvůli tomu, jak je pokorná, a zároveň silná osobnost. Sláva má totiž často i svou stinnou stránku a právě tomu jsme se věnovaly v našem rozhovoru, který najdete zde.

Zážitek: Prague Yoga Collective

V červenci jsem poprvé vyzkoušela jógové studio Prague Yoga Collective a hned se stalo jedním z mých nejoblíbenějších! Už při první lekci jsem zažila snad nejlepší flow v životě a pozice, o kterých se mi před pár měsíci ani nesnilo, se najednou zdály naprosto přirozené. Zároveň má studio ideální polohu, jelikož se nachází kousek od stanice metra a také má moc příjemný interiér. Navíc většina lektorů není z Čech a na lekce chodí převážně cizinci, takže si i procvičíte svou angličtinu. Doporučuju! 


Song: Lauren Daigle – You Say

This time it was truly hard for me to choose just one favorite song. In July I actually fell in love with many new songs and every single one of them would deserve to be here! However, I finally decided for You Say, especially because of the lyrics. 

Beauty: Dark brown hair color

I love sun so I’m spending a lot of time outside during the summer. However, it has one disadvantage – my hair always gets a weird yellow orange color. That was actually the reason why I decided to make quite a radical change at the beginning of July and why I asked my hairdresser to make my hair dark brown. And I absolutely love it!

Clothes/ Accessories: MyProtein Energy shorts

I’ve already told you in June favourites that I have a weakness for MyProtein sport clothes and it haven’t changed in July at all. I couldn’t resist and ordered some new stuff again and I what I actually love the most are these Energy shorts. They have such a nice material and most importantly, I truly love their color – they are actually the very first shorts I have in a different than black color!

Exercise: Tripod Headstand from Wide-legged Forward Fold

Yoga is not about how flexible you are or how long you can hold a headstand but it’s actually such a nice feeling too see improvement and to be able to do poses you didn’t even dream about few months ago. I can still remember how desperately I was trying to do a Tripod headstand on our holiday last year and I finally managed to do the pose in November (and I still wasn’t confident in it tbh). However, now I can say that I don’t have any problems doing Tripod headstand and this month I actually fell in love with a Tripod Headstand from Wide-legged Forward Fold – just watch that video and try it on your own!

Experience: Prague Yoga Collective

I was in Prague Yoga Collective for the very first time in July and it has actually become one of my favourite yoga studios! Right on the very first class I experienced possibly the best flow in my life and I managed to do poses I’d never even dream of few months ago. Also, it has such a nice location as it’s close to the metro station and even the interior is truly beautiful. Moreover, the majority of teachers is not from Czech and mostly foreign people attend the classes so it can be a perfect option for you if you are looking for some lesson in English as well. Highly recommend! 

Napsat komentář